Βοήθεια - Αναζήτηση - Μέλη - Ημερολόγιο
Πλήρης Εκδοση:νεροτσουλίθρες?
Greekdivers.com: The Greek Underwater Community > Διάφορα > Aσχετα
sparos
ειπα στην κορη μου οτι θα ψαξω να βρω που εχει νεροτσουλιθρες να παμε..
ε τωρα 2 μερες μονο αυτο μου λεει!
ξερετε που εχει?
Nightfall
Δεν ξέρω αν σου πέφτει λίγο μακρυά αλλα έχει στην Αίγινα :

http://www.united-hellas.com/tourism/aegin...k/index-gr.html
george-diver
Eαν δεν κανω λαθος εχει στον Ωροπο... bangin.gif
XR..
Στά Χανιά,..........

Δέν τήν φέρνεις σήμερα τό απόγευμα στά λιμανάκια;θά πάω μέ τόν Φίλιππο γιά μπάνιο,........
......πάμε νά χαζέψουμε ε/δ...........
nikos_t
Πρεπει να εχει και μεσα στον ΕΟΤ Βουλιαγμενης (εχω χρονια να παω),επισης ειδα μια τεραστια πισινα με water games και τσουλιθρεσ στο yabanaki (Βαρκιζα)

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ dirol.gif
periklis
salamina kai loytraki
SEAGIRT
στο allou fan park δεν εχει??
geogiann
έχει εδώ στα Χανιά, στο Βαρύπετρο, η άλλη στο Ακρωτήρι νομίζω έκλεισε, έχει στην χερσόνησο, στην Μύκονο, στην Θεσσαλονίκη, είχε και μία στην Λούτσα, που νομίζω την γκρεμίσανε...
σε γέμισα αισιοδοξία εεεε???

Αυτό που λέει ο Πάνος μου φαίνεται το καλύτερο, που ξέρεις μπορεί να γίνετε και συμπεθέρια!!!!!
Skylovaravas
Έχει και στη Χαλκίδα στο Πάρκο του Λαού.
Pro_Diver
Μπορειτε επισης να πατε και στον Καλαμο. Δεν ξερω πως λεγονται αλλα ειναι καλα!!!
glider
κορινθο και σαλαμινα.
και θεσσαλονικη-χανια αλλα δε σε βλεπω για εκει.
και στο καλαμακι ειχε αλλα ειναι κλειστες
kounavi
Ωραιες νεροτσουληθρες που τις ευχαριστιεσε υπαρχουν στην χαλκιδικη, λιογο εξω απο Θεσαλονικη, εχει μερικες αποτομες clap.gif , οι πιο extreme υπαρχουν στην κερκυρα στις πιο αποτομες λιγοι πηγαιναν.

Κοντα στην Αθηνα εχει λιγο μετα τον Ισθμο, καθως πας για Κορινθο αλλα ειναι φλωρικες εκτος απο μια που ειναι χαλφ παιπ, σε αυτην νιωθεις!!!
Miker
Απο φετος εχει και στη Ναξο ,οχι βεβαια τρελλες καταστασεις αλλα για τα πιτσιρικια μια χαρα ειναι.
xtapodas
Αν εισαι απο αθηνα να πας στην κορινθο ειναι αρκετα καλα για τα παιδια και οχι μονο , εχει ολες τις ηλικιες παρε και την σελιδα.....
http://www.water-fun.gr/
Αυτή είναι μια "lo-fi" έκδοση του κύριου περιεχομένου μας. Για εμφάνιση της πλήρους έκδοσης με περισσότερες πληροφορίες, μορφοποίηση και εικόνες, παρακαλώ κάντε κλίκ εδώ.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.