Βοήθεια - Αναζήτηση - Μέλη - Ημερολόγιο
Πλήρης Εκδοση:Επιλογη ψαροντουφεκου.ποιο?
Greekdivers.com: The Greek Underwater Community > Καλωσόρισμα > Εδώ κάνετε τις δοκιμές σας
corrival
Γεια σε ολη την παρεα και ευχομε καλες ψαριες σε ολους.
Αν και πολλα χρονια στο ψαροντουφεκο φετος ειπα να το παρω ποιο ζεστα το θεμα και να αγορασω απο την αρχη νεο εξοπλισμο.
ολα οσα εχω παρει μεχρι τωρα ειναι διαλεγμενα ενα ενα και μου αρεσουν ,εκτος την επιλογη που εκανα ψαροντουφεκο και την πατησα αγρια που λεμε.(αγοραζοντας το τεταρτο 75 στη σειρα ψαροντουφεκο.)
Τυχαια ειδα αυτο το ψαροντουφεκο ψαχνωντας στο ιντερνετ "Seac Twin Thunder" 105CM σωληνα (ειδα καλες κριτηκες εδω μεσα αλλα και κακες)
οπως οτι το σχοινι του μουλινε φθυρεται πολλυ ευκολα και μερικα αλλα κατα.μπορω να πω οτι ειδα μισα καλα και μισα κακα..
επειδης ι τιμη του πιστευω ηταν πολυ δελεαστικη(140 ευρο με μουλινε) ,εκτος τα μεταφορικα λογο οτι αν γινει ι παραγγελια θα γινει απο εξωτερικο ειδη μετα απο εποικοινωνια μου ειπαν μεταφορικα 40 ευρο.
θα ηθελα να ρωτησω εδω τα παιδια αν ξερουν καμια σελιδουλα με καλουτσικες τιμες, η αν εχουν να προτηνουν ενα καλο ψαροντουφεκο ελαφρυ με μουλινε για να προχωρησω σε νεα αγορα...
Ευχαριστω για το χρονο σας
Γιώργος Δεμέτης
QUOTE(corrival @ Jun 25 2011, 08:01 AM) *
Αν και πολλα χρονια στο ψαροντουφεκο φετος ειπα να το παρω ποιο ζεστα το θεμα και να αγορασω απο την αρχη νεο εξοπλισμο.
ολα οσα εχω παρει μεχρι τωρα ειναι διαλεγμενα ενα ενα και μου αρεσουν ,εκτος την επιλογη που εκανα ψαροντουφεκο και την πατησα αγρια που λεμε.(αγοραζοντας το τεταρτο 75 στη σειρα ψαροντουφεκο.)
Τυχαια ειδα αυτο το ψαροντουφεκο ψαχνωντας στο ιντερνετ "Seac Twin Thunder" 105CM σωληνα (ειδα καλες κριτηκες εδω μεσα αλλα και κακες)
οπως οτι το σχοινι του μουλινε φθυρεται πολλυ ευκολα και μερικα αλλα κατα.μπορω να πω οτι ειδα μισα καλα και μισα κακα..
επειδης ι τιμη του πιστευω ηταν πολυ δελεαστικη(140 ευρο με μουλινε) ,εκτος τα μεταφορικα λογο οτι αν γινει ι παραγγελια θα γινει απο εξωτερικο ειδη μετα απο εποικοινωνια μου ειπαν μεταφορικα 40 ευρο.
θα ηθελα να ρωτησω εδω τα παιδια αν ξερουν καμια σελιδουλα με καλουτσικες τιμες, η αν εχουν να προτηνουν ενα καλο ψαροντουφεκο ελαφρυ με μουλινε για να προχωρησω σε νεα αγορα...

Κοίταξε τις αγγελίες εδώ μέσα.
Πωλούνται πολύ καλά όπλα σε τέτοιες τιμές.
corrival
QUOTE(Γιώργος Δεμέτης @ Jun 25 2011, 08:06 AM) *
QUOTE(corrival @ Jun 25 2011, 08:01 AM) *

Κοίταξε τις αγγελίες εδώ μέσα.
Πωλούνται πολύ καλά όπλα σε τέτοιες τιμές.

βασικα επειδης ειμαι και παραξενος,θελω να ειναι τις κουτας.οποιος εχει καμια σελιδα καλη να τη στηλει σε προσωπικο μηνυμα για να παρω καμια ιδεα
kostas psarouklas
www.diveshop.gr

wink1.gif
yio
www.demka-shop.gr
tonisc4
www.freeblue.gr
yes.gif
JIANNIS21P
αφού είσαι αθηναίος γιατί δεν πας να τα δεις αυτοπροσώπως να τα πιάσεις να δεις αν σου ταιριάζει στο χέρι αν σου αρέσει στο στο μάτι(το κυριότερο )
στην νίκαια στην πέτρου ράλλη το coraline club ,μετά στο αιγάλεω τα must-dive, στο μπραχάμι ο μηνας με το edive
και όπως έγραψε ο φίλος πάνω τα demka shop με παρα πολύ καλές τιμές μα πολύ καλές.
άλλο στην φωτό και άλλο να τα πιάσεις να τα δεις live??
Geopaps
Περιεγραψε μας λιγο την τεχνικη που ψαρευεις πιο συχνα για να μπορουμε να σε βοηθησουμε...αμα ασχολεισαι κυριως με βραχια και ψαχτηρια τοτε δε θα πας σε τετοιο οπλο θα πας σε πολυ μικροτερο.
Αντιθετα αμα ασχολεισαι με καρτερια τοτε εχουμε να σου προτινουμε πολλα οπλακια με πολυ καλυτερες κριτικες απ αυτο που αναιφερες και σε πολυ καλυτερες τιμες wink1.gif!
JT123
το καλυτερο οπλο που θα βρεις στην αγορα ειναι το cyrano 850.ευκολος οπλισμος, τεραστια δυναμη και εξαιρετικη ευθυβολια!
ειναι ευκολο στον χειρισμο και δουλευει για καθε ειδος ψαρεματος(καρτερ,καρτερι συρτο,ψαχτιρι,πλαναρισμα και χτυπημα στην τρυπα.εγω προσωπικα το λατρευω και το εμαθα απο τη θεια μου που το λατρεψε οταν το πρωτοπηρε (το αγορασαμε μαζι)
.την ειδα να ριχνει βολες απο τα 3-4 μετρα και να πετυχαινει ψαρια παχουσ 2 cm!χρησημοποιει τριαινα με φτερα και εχει καλα αποτελεσματα σε πελαγισια σε πετροψαρα και σε ασπρα.ειναι οτι πρεπει για τον αρχαριο και τον εμπειρο!
yes.gif
Αυτή είναι μια "lo-fi" έκδοση του κύριου περιεχομένου μας. Για εμφάνιση της πλήρους έκδοσης με περισσότερες πληροφορίες, μορφοποίηση και εικόνες, παρακαλώ κάντε κλίκ εδώ.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.