Βοήθεια - Αναζήτηση - Μέλη - Ημερολόγιο
Πλήρης Εκδοση:των ΦΩΤΩΝ τι κανουμε?
Greekdivers.com: The Greek Underwater Community > Ψαροτούφεκο > Διάφορα
dibo
Καλησπέρα forum,καλη χρονια σε ολους μας και καλες θαλασσες να εχουμε!!!
Μια σκεψη Lighten.gif ,εμμονη blink.gif ,απορια dontknow.gif ,αγχος wacko.gif (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ)μου δημιουργηθικε μετα απο κουβεντα secret.gif με ενα φιλαρακι μου αρκετα προλυπτικο.

Των ΦΩΤΩΝ εκτος απο την βουτια για τον σταυρο και τον αγιασμο τον υδατων πιστευεται οτι ειμαστε οκ και για μια βουτια για κανενα ψαρακι?

Μου εχει κολησει το μυαλο bangin.gif ο γκαντεμης jason2.gif και δεν ξερω τι να κανω ειμαι 65%-35% να παω για ψαρεματακι! imstupid.gif
ΒΟΗΘΙΣΤΕ παιδια!!!!!!!!!!!!!!!! help.gif help.gif help.gif
oxygen
Βρε βουτα να αγιασεις τα νερα!
voudoudi
QUOTE(dibo @ Jan 5 2009, 04:24 AM) *
Μια σκεψη Lighten.gif ,εμμονη blink.gif ,απορια dontknow.gif ,αγχος wacko.gif (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ)μου δημιουργηθικε μετα απο κουβεντα secret.gif με ενα φιλαρακι μου αρκετα προλυπτικο.

Ξυπνας πρωι,φορτωνεις τα μπαγαζια,φορτωνεις και τον προληπτικο φιλο σου....Σταση στην εκκλησια της ενοριας σου,πινετε δυο γουλιες απο το "αγειασμενο υδωρ" και κατοπιν με τις ευλογιες του Κυριου και τη χαρη του Αγιου πνευματος...πατε για λαυρακια!!
Αμην!!
santorinios
Βουτά και άλλαξε τους τα φώτα…!!!!!!! gun2.gif
dibo
QUOTE(voudoudi @ Jan 5 2009, 03:57 PM) *

Ξυπνας πρωι,φορτωνεις τα μπαγαζια,φορτωνεις και τον προληπτικο φιλο σου....Σταση στην εκκλησια της ενοριας σου,πινετε δυο γουλιες απο το "αγειασμενο υδωρ" και κατοπιν με τις ευλογιες του Κυριου και τη χαρη του Αγιου πνευματος...πατε για λαυρακια!!
Αμην!!

ΠΡΟΣΧΟΜΕΝ!!!
voudoudi
QUOTE(dibo @ Jan 5 2009, 05:01 AM) *

Αμην!!

ΠΡΟΣΧΟΜΕΝ!!!

laugh.gif laugh.gif ...
KOSTIS027
βουτα να πιάσεις τον σταυρό !!!
εγω βούτηξα 2 φορες σε λίμνη cold.gif
sporaman22
Ελπιζω να κοπασει ο ανεμος και θα βρεξουμε τις στολες.
dibo
Παιδες 1.000.000.000.000.000.000.000 ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση και μεγαλη βοηθεια!(δεν ηθελα και πολυ!)να εισται καλα! winner_first_h4h.gif clap.gif
Κανονιστηκε η βουτιτσα για αυριο!οχι με τον γκαντεμη ομως! bleh.gif
Ασε που δεν θα του πω και τιποτα γιατι μπορει να πεσω πανω σε καμια φωκια, φαλαινα...η εν ξερω εγω τι αλλο! roflmao.gif !!μην σηκωθει και κανενα τσουναμι,φοβαμαι!!!
ΟΥΣΤ,ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ... roll1.gif (παλιο μαυρογατα θα σε φτιαξω εγω,αχ και να βγει κανα 4αρακι αυγομενο αχ αχ!!!) tounge1.gif
Καλη αργια σε ολους!καλη βουτια σε οποιους τα καταφερουν να μπουν στο νερο!και χρονια πολλα στους εορταζοντες!
(Θεε μου δωσε φωτιση γιατι το εχουμε χασει blink.gif crazy.gif τωρα τελευταια!ΑΜΗΝ!)
Υ.Γ.:νεοτερα αυριο βραδακι!
Γιώργος Δεμέτης

Ξυπνας πρωι,φορτωνεις τα μπαγαζια,φορτωνεις και τον προληπτικο φιλο σου....Σταση στην εκκλησια της ενοριας σου, πινετε δυο γουλιες απο το "αγιασμενο υδωρ" και κατοπιν με τις ευλογιες του Κυριου και τη χαρη του Αγιου πνευματος...πατε για λαυρακια!!
Αμην!!

Καλόοοοοο laugh.gif laugh.gif
Κάνε στάση στην ενορία των λαυρακιών όχι στη δική σου. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nomos
Μπορείς να πας πρώτα με τη στολή και το όπλο και να πεις: προσοχή μάγκες, αφήστε το σταυρό για εμένα, γιατί είμαι καλός στο σημάδι!!
Miker
Εαν δεν ησουν χριστιανος δεν θα ηταν μια απλη καθημερινη μερα??? Αρα ασε τις προλυψεις για τους θρησκόληπτους και βουτα. Αυτο παντως θα κανω και 'γω και εαν παρολα αυτα ολα πανε στραβα τουλαχιστον θα ξερω...!!!!
Σ-Ζ
ΒΟΥΤΑ ΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΨΑΡΑ
dibo
Δυστιχως δεν βραχηκαμε.Ο καιρος μας τα χαλασε!Πολυ αερας,βροχη με το τουλουμι και θερμοκρασια 4 βαθμοι.
Τα κυματα θηρια!(λαθος τοπος και προγνωση καιρου)
Αυτή είναι μια "lo-fi" έκδοση του κύριου περιεχομένου μας. Για εμφάνιση της πλήρους έκδοσης με περισσότερες πληροφορίες, μορφοποίηση και εικόνες, παρακαλώ κάντε κλίκ εδώ.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.