Βοήθεια - Αναζήτηση - Μέλη - Ημερολόγιο
Πλήρης Εκδοση:>> Εκθεση Κυνηγι-Ψαρεμα-Καταδυση-Καμπινγκ
Greekdivers.com: The Greek Underwater Community > Νέα - Ειδήσεις > Εκδηλώσεις - Συναντήσεις - Εκδρομές - Σεμινάρια
σελίδες: 1, 2, 3
Pro_Diver
Καλησπερα σας,

Τι μου κανετε? Πριν λιγο γυρισα απο την εκθεση και εγω! Καλα τα περασαμε( πως να μην τα περασεις καλα). Τεσπα, εσεις πηγατε? Τι σας εντυπωσιασε? Τι σας απογοητευσε? Ας το κουτσομπολεψουμε λιγο το ολο σκηνικο tounge1.gif

Απο την μερια μου....

Μεγαλη απογοητευση...

1) Νεα Λαβη Pathos
2) t********

Εντυπωσιακα σημεια...

1) Το διαστημικο τυπου STAR WARS περιπτερο της Demka
2) Τα νεα οπλα του Ζώνο Raptor και Oceanborn
3) Τα νεα πεδιλα απο την inblue
4) Τα ocean παραλλαγης Rob Allen στο περιπτερο του κ.Αποστολιδη
5) Το νεο C4 Mr.Carbon

Για πειτε και εσεις.....
ganef
QUOTE(Pro_Diver @ Mar 17 2007, 05:29 PM) *
Καλησπερα σας,

Τι μου κανετε? Πριν λιγο γυρισα απο την εκθεση και εγω! Καλα τα περασαμε( πως να μην τα περασεις καλα). Τεσπα, εσεις πηγατε? Τι σας εντυπωσιασε? Τι σας απογοητευσε? Ας το κουτσομπολεψουμε λιγο το ολο σκηνικο tounge1.gif

Απο την μερια μου....

Μεγαλη απογοητευση...

1) Νεα Λαβη Pathos
2) t********

Εντυπωσιακα σημεια...

1) Το διαστημικο τυπου STAR WARS περιπτερο της Demka
2) Τα νεα οπλα του Ζώνο Raptor και Oceanborn
3) Τα νεα πεδιλα απο την inblue
4) Τα ocean παραλλαγης Rob Allen στο περιπτερο του κ.Αποστολιδη
5) Το νεο C4 Mr.Carbon

Για πειτε και εσεις.....

λοιπον,
-η νεα λαβη pathoς μου αρεσε αλλα οπως ειπα και σε αλλο ποστ θα ειναι πολυ ακριβη (74 ευρω)
-το νεο C4 το το ειχα δει πριν 2 μηνες και επαθα την πλακα μου!!! αλλα κοστιζει 430 ευρω περιπου (χωρις λαστιχα, χωρις μουλινε και χωρις βεργα). σεταρισμενο κομπλε κοστιζει περιπου 550 ευρω!!! ΓΙΑ ΓΕΡΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!
-οι λεπιδες του Τσεντα τωρα... το ζευγος απο υαλονηματα κοστιζει 197 ευρω. προσωπικά προτιμω τις λεπιδες της free dive που ειναι και καρμπον και κοστιζουν και 180 ευρω!!!
-τα υπεροπλα του Ζωνο!!!! τρελα οπλα!! και με τελειο φινιρισμα!! οχι οπως το απογοητευτηκο(θα συμφωνησω με θοδωρη σε αλλο ποστ) φινιρισμα των t********.
-με διαφορα το πιο ομορφο περιπτερο ηταν της demka, συμφωνω και επαυξανω!!! και μου αρεσε που ηταν ετσι λιτο!!
-μου αρεσαν οι νεες καμπανες της demka επισης. απο οτι μου ειπαν εκει, η συμπεριφορα τους ειναι καλυτερη απο των παλιων πια ''ανεμος''.
Cthulhu
Ωραία εκθεση, καλύτερη από πέρσυ! Την γύρισα 5 φορές περίπου... :)

Γνωριστήκαμε επιτέλους απο κοντά και με άλλα παιδιά απο το φορούμ!
Γιώργος Δεμέτης
QUOTE(Cthulhu @ Mar 17 2007, 07:40 PM) *

Εκείνα τα αυτοκόλητα του φόρουμ που λέγατε ποιός τα έχει? Αύριο πρωί θα πάω και εγώ. Θα έχω και φωτογραφική μηχανή μαζί μου και θα το παίξω πολεμικός ανταποκριτής του φόρουμ. Θα προσπαθήσω σε κάθε φωτό να γράφω και τιμές προϊόντων.
Πως γνωρίστηκες με άλλα παιδιά του χώρου? Έχετε κάποιο συγκεκριμμένο σημείο συνάντησης μέσα στην έκθεση με αυτοκόλητο το όνομα?
spot
Ο Μενέλαος έχει τα αυτοκόλλητα.
Pro_Diver
QUOTE(Cthulhu @ Mar 17 2007, 07:40 PM) *

Νομιζω καπου σε πηρε το ματι μου. Εκανες ρεπορταζ για το Deep με τον κ.Κουβαρα?
Cthulhu
ναι!
zombo75
Μάγκες για πείτε μέχρι τι ώρα είοναι ανοιχτή η έθεση????????????
Μενέλαος
Την Κυριακη μετα της 16:00 θα ειμαι στην εκ8εση με αυτοκολητα ....... οποιος θελει ας με παρει τηλ.

6948286118
Pro_Diver
QUOTE(zombo75 @ Mar 17 2007, 11:25 PM) *
Μάγκες για πείτε μέχρι τι ώρα είοναι ανοιχτή η έθεση????????????

Νομιζω μεχρι τις 21.30
gioan
QUOTE(Pro_Diver @ Mar 17 2007, 05:29 PM) *
Μεγαλη απογοητευση...

1) Νεα Λαβη Pathos
2) t********

θα συμφωνησω μαζι σου αλλα εχω να προσθεσω οτι και η καινουρια κεφαλη pathos δε μου αρεσε καθολου...στα συν εχω να προσθεσω το rollergun seatec τους carbon demka σωληνες και ας ευλογησουμε τα γεννια μας....το ommer cayman hf dirol.gif
tasos_argos
Ρε παιδιά η λαβή του πάθος ήταν φανταστική! Εκτός απο το πιάσιμο που είναι υποκειμενικό, είδατε πόσο πίσω οπλίζει;;; Τραβάει 3-4 πόντους παραπάνω τα λάστιχα απο την κλασσική πάθος! Εγώ την έχω βάλει στο μάτι! wink1.gif
ΡΗΧΟΠΑΤΙΑΣ
Εμενα μου αρεσε παρα πολυ ο καινουριος πλωτηρας της ΧΧone. Τον ειδατε; Ολοκληρος ο πλωτηρας ειναι αποθηκευτικος χωρος, εχει δηλαδη ενα φερμουαρ πανω που κλεινει αεροστεγως, βαζεις οτιδηποτε θελεις μεσα στον αεροθαλαμο και μετα τον φουσκωνεις. Δεν ξερανε ακομα κοστος τα παιδια γιατι μολις τον ειχαν παραλαβει, λογικα ομως θα ειναι τσουχτερη η τιμη του.
Επισης απο την ΧΧone μου αρεσε πολυ η λεια ξυρισμενη που ειχε και ενα κομματι φοδρα πανω πανω στο παντελονι και αλλο ενα χαμηλα στο σακακι, για να την φορας ευκολα χωρις φοβο να την σκισεις.
Pro_Diver
QUOTE(tasos_argos @ Mar 18 2007, 03:17 PM) *
Ρε παιδιά η λαβή του πάθος ήταν φανταστική! Εκτός απο το πιάσιμο που είναι υποκειμενικό, είδατε πόσο πίσω οπλίζει;;; Τραβάει 3-4 πόντους παραπάνω τα λάστιχα απο την κλασσική πάθος! Εγώ την έχω βάλει στο μάτι! wink1.gif

Τα υλικα δεν με ενθουσιασαν. Τωρα αυτο που λες με τα λαστιχα ειναι σιγουρα ενα συν αλλα οχι και 74 ευρω η λαβη, παραειναι!
menelae
Αφου γραφετε για την εκθεση μηπως ξερει κανεις που μπορω να αγορασω τις ταινιες tounge1.gif tounge1.gif tounge1.gif των βλαχου & καραμπογια(εκτος απο την εκθεση)απο το internet η απο καπου αλλου?
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
apo ton xatzioti
xatziotis xristos
gioan
QUOTE(ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ @ Mar 18 2007, 04:34 PM) *
apo ton xatzioti
www.gunandknifeclassics.gr

το εγραψες σωστα? δεν υπαρχει σελιδα.....
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ekana edit parapano george nomizo einai ok.
menelae
CODE
apo ton xatzioti

Αλεξανδρε ευχαριστω αλλα σε αυτο το site εχει μονο μαχαιρια και οπλα.Μηπως ξερεις αλλου
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
oxi menelae kane ena til.apo ekei tis exo parei kai ego.
menelae
oxi menelae kane ena til.apo ekei tis exo parei kai ego.

Θα παρω τηλ. να δουμε εαν μπορει να τις στειλη στο βολο.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ua soy tis steilei me επιβαρυνση κανα 10-15ευρω για το courier + thn axia ton tainion
menelae
ua soy tis steilei me επιβαρυνση κανα 10-15ευρω για το courier + thn axia ton tainion

Για αυτο τις ψαχνω μεσω internet.Γιατι εδω ψαξε γυρευε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
min se paraplano omos...mporei na min isxiei tipota apo ayta.
Cthulhu
Ισως τα εχει το diveshop σε λίγο καιρό. Τουλαχιστον του Βλάχου έχει όλα τα προηγούμενα.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
na i siloggi mou xexe new_russian.gif
Γιώργος Δεμέτης
Παιδιά για φωτογραφίες από την έκθεση δείτε το θέμα με τίτλο:
Του ανταποκριτού σας στην έκθεση
christodoulatos
Κατάφερα να πάω και εγώ σήμερα στην έκθεση και το μόνο που πήρα ήταν 2 ταινίες. (θα ερχόμουν το Σάββατο αλλά με έπιασε κολικός του νεφρού την Παρασκευή.) Μιλάμε για πολύ πόνο παιδιά.
Η έκθεση σε γενικές γραμμές ήταν καλή όπως κάθε χρόνο με διάφορες ψιλοκαινοτομίες.
Το περίπτερο της DEMKA ήταν από τα περίπτερα που δεν περνάγαν απαρατήρητα. Μετά από πέντε λεπτά στο περίπτερό της (τόσο χρειάστηκε για να αρχίσω να βλέπω καθαρά tounge1.gif lol.gif lol.gif lol.gif ) είδα τα καινούργια λάστιχα και τις καμπάνες με το υδροδυναμικό σχήμα και μπορώ να πώ ότι εντυπωσιάστηκα. Όταν κυκλοφορήσουν και δώ και την τιμή τους τότε θα δώ αν θα τα πάρω.
PSAL
Άφού πρώτα ζήτησα άδεια να φωτογραφίσω από τους υπεύθυνους καταστήματος της DEMKA και RABITECH σας στέλνω ίσως το πιο HI-FI περίπτερο της έκθεσης
kakofoniks
Ontos to kalitero stand tis demka pleasantry.gif ....to xeirotero poio itan ?...kapoios mou eipe oti kapou mesa stin ekthesi balan mpougada me mayra bounce.gif .....kai ta aplosan na stegnosoun leei ... unsure.gif .... wacko.gif tonizontas iposinidita stous theates tin sobarotita ton black out ohmy.gif ....alla i pigi mou den einai tholi..kai anarotieme os pros tin aksiopistia tis..alithevi?
zantespear
QUOTE(christodoulatos @ Mar 18 2007, 10:21 PM) *
Κατάφερα να πάω και εγώ σήμερα στην έκθεση και το μόνο που πήρα ήταν 2 ταινίες. (θα ερχόμουν το Σάββατο αλλά με έπιασε κολικός του νεφρού την Παρασκευή.) Μιλάμε για πολύ πόνο παιδιά.
Η έκθεση σε γενικές γραμμές ήταν καλή όπως κάθε χρόνο με διάφορες ψιλοκαινοτομίες.
Το περίπτερο της DEMKA ήταν από τα περίπτερα που δεν περνάγαν απαρατήρητα. Μετά από πέντε λεπτά στο περίπτερό της (τόσο χρειάστηκε για να αρχίσω να βλέπω καθαρά tounge1.gif lol.gif lol.gif lol.gif ) είδα τα καινούργια λάστιχα και τις καμπάνες με το υδροδυναμικό σχήμα και μπορώ να πώ ότι εντυπωσιάστηκα. Όταν κυκλοφορήσουν και δώ και την τιμή τους τότε θα δώ αν θα τα πάρω.

Ti το περίεργο έχουν τα λάστιχα και οι καμπάνες ρε παιδιά?
Έλάτε πείτε μιας και το αλς και το αμι μου θέλουν λάστιχα καινούργια
Φώτο δεν παίζουν?
christodoulatos
Το απόγευμα θα μπορέσω να βάλω φωτογραφία να τα δείς. Εκτός αν μπορεί να ανεβάσει κάποιος άλλος νωρίτερα.

Είναι με κλασικό ρακόρ (βιδώνει σε περίπτωση ανάγκης) αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα των παιδιών της DEMKA είναι πιό αθόρυβα και από δετά.
Chris Manousopoulos
Τα όπλα του ζωνομέση μ'άρεσαν. Η λαβή τους νομίζω πως ίσως χρήζει βελτίωσης. Αλλά επειδή μιλάμε για custom κατασκευές αυτό είναι κάτι που διορθώνεται πολύ εύκολα από τον ίδιο. Με έναν ανάποδο μηχανισμό, για τη ψυχολογία περισσότερο, θα τα super.

Τα καινούργια κάρμπον της t******** είναι πολύ ενδιαφέροντα όπλα. Όλο το όπλο βγαίνει έτσι ενιαίο βάσει καλουπιού. Δεν ήταν στη τελική του μορφή από τι μου παν. έλειπε το φινίρισμα. Με χαλάει το closed track.

επίσης η λαβή του πάθος ήταν τρόπο τινά fake. Δεν είχε το μηχανισμό μέσα. Ωραία λαβή, αλμυρή τιμή.
spi_ge
Εμένα πάλι η έκθεση με άφησε σχετικά αδιάφορο...
Τίποτα νέο-καινοτόμο, καμία νέα ιδέα, τα ίδια και τα ίδια και σαν να μήν φτάνουν όλα αυτά να βλέπεις και αυτά τα απίστευτα περίπτερα με ξύλινα καραβάκια και σουβενίρ, με φυστίκια και τα μηχανάκια του μοτο Βενιος.
Εγώ έδωσα 5 ευρώ για να δω έκθεση ειδών αλιείας και κυνηγίου και όχι κάθε καρυδιάς καρύδι...
Περιμένουμε όλοι μας κάθε χρόνο για αυτή την έκθεση και πάνε να τη μετατρέψουνε σε πανυγήρι της Αγιαβαρβάρας!
Άλλο ένα γεγονός.
Στις εκθέσεις γενικά, όλα τα είδη πωλούνται φθηνότερα απ'ότι στην αγορά. Μόνο σε αυτή την έκθεση όλα έχουν την τιμή που έχουν και έξω, για να μην πω σε μερικές περιπτώσεις και μεγαλύτερη. Πράγμα που δίχνει, πάντα κατά τη γνώμη μου, πόσο πρόβατα μας θεωρούν οι έμποροι του είδους και πόσο εκμεταλλεύονται το πάθος μας...
Σε είδη που είναι ήδη υπερτιμημένα και δουλεύονται ήδη με τεράστια περιθώρια κέρδους, ΚΑΜΙΑ εκπτωση από κανέναν, έτσι για να μην χαλάει η πιάτσα...
Πάντα φιλικά, και πάντα η γνώμη μου. Όσο για τους εμπόρους που παρακολουθούν το forum, ας μην το πάρουν προσωπικά, μιλάω πάντα σαν καταναλωτής. Ας σκεφτουν πως οι καιροί είναι δύσκολοι και έρχονται και δυσκολότεροι και πρέπει να αρχίσουν να βάζουν λίγο νερό στο κρασί τους...
zantespear
Εγώ το καλοκαίρι μάλλον πάω για αυτό:

http://abellansub.com/productos.php?PHPSES...bfe63afb8267eb1 tounge1.gif tounge1.gif tounge1.gif tounge1.gif tounge1.gif
giannispl
Εμένα προσωπικά μου άρεσαν τα όπλα του Ζώνο αλλά απογοητεύτηκα από τη λαβή της pathos καθώς ήταν πολύ μικρή για το χέρι μου. Επίσης δεν είδα το καινούριο παπουτσάκι που υποτείθεται ότι θα έβγαζε.
Κατά τα άλλα καλά ήταν, τα ψώνια μας τα κάναμε, και του χρόνου!!
Stelios_Rjk
Κι εμενα η λαβη της pathos μου φανηκε αβολη ενω θα μπορουσε να ηταν πολυ καλυτερη. Η demka εβγαλε το καινουριο οπλακι που μου αρεσε. Στην apnea εντυπωση μου εκανε σε ενα rayo που ειχαν βαλει ρακορ απο οπου ξεκιναγαν 2 λαστιχα απο το καθε ενα. Το setup ηταν 2x12 και βεργα eurosaft 6,5. Κατα τ'αλλα αναμενομενα ψηλες τιμες σχεδον σε ολα τα προϊοντα αλλα δε βαριεσαι αυτο το εχουμε συνηθισει... Σκεφτομασταν να κανουμε καμια καφριλα του στυλ: Αυτο ποσο εχει? Τοσο. Μα αφου στο internet εχει τα μισα... Αλλα ειπαμε να ειμαστε καλα παιδακια..
Αντε και του χρονου!

kakofoniks τι λες για μπουγαδες και μαυρα? Δεν επεσε κατι στην αντιληψη μου.
mimisno1
QUOTE(spi_ge @ Mar 19 2007, 08:39 AM) *
Τίποτα νέο-καινοτόμο, καμία νέα ιδέα, τα ίδια και τα ίδια και σαν να μήν φτάνουν όλα αυτά να βλέπεις και αυτά τα απίστευτα περίπτερα με ξύλινα καραβάκια και σουβενίρ, με φυστίκια και τα μηχανάκια του μοτο Βενιος.
Εγώ έδωσα 5 ευρώ για να δω έκθεση ειδών αλιείας και κυνηγίου και όχι κάθε καρυδιάς καρύδι...
Περιμένουμε όλοι μας κάθε χρόνο για αυτή την έκθεση και πάνε να τη μετατρέψουνε σε πανυγήρι της Αγιαβαρβάρας!
Άλλο ένα γεγονός.
Στις εκθέσεις γενικά, όλα τα είδη πωλούνται φθηνότερα απ'ότι στην αγορά. Μόνο σε αυτή την έκθεση όλα έχουν την τιμή που έχουν και έξω, για να μην πω σε μερικές περιπτώσεις και μεγαλύτερη. Πράγμα που δίχνει, πάντα κατά τη γνώμη μου, πόσο πρόβατα μας θεωρούν οι έμποροι του είδους και πόσο εκμεταλλεύονται το πάθος μας...
Σε είδη που είναι ήδη υπερτιμημένα και δουλεύονται ήδη με τεράστια περιθώρια κέρδους, ΚΑΜΙΑ εκπτωση από κανέναν, έτσι για να μην χαλάει η πιάτσα...
Πάντα φιλικά, και πάντα η γνώμη μου. Όσο για τους εμπόρους που παρακολουθούν το forum, ας μην το πάρουν προσωπικά, μιλάω πάντα σαν καταναλωτής. Ας σκεφτουν πως οι καιροί είναι δύσκολοι και έρχονται και δυσκολότεροι και πρέπει να αρχίσουν να βάζουν λίγο νερό στο κρασί τους...

Μπραβο ρε φιλε πολυ ωραια τα λες. yes.gif
Λοιπον παιδια εγω σε ενα περιπτερο με κυνιγετικα και οπλα οπως πηγαινουμε αριστερα βλεπω τον φακο που χρησημοπιω εδω και 15 χρονια και απο 2.500 δρχ. που τον επερνα τωρα εχει φτασειτα 28- 30 ευρω και σε καποιους πιο απατεωνες θα ελεγα εγω και 35 ευρω. Αυτη ειναι η τιμη του αυτη την στηγμη σε ολα τα μαγαζια που ξερω πειραια και κρητη. Ξερετε τι τιμη μου ειπε ο κυριος στα κυνηγετικα ( ενας χοντρος ) οταν τον ρωτησα ποσο κανει ο φακος.??!!! 65 ευρω!!!! confused.gif μολις τον ακουσα μου ανεβηκε τοσο η πιεση furious.gif που ζαλιστηκα!! blink.gif και ουτε εγω δεν ξερω πως κρατηθηκα και δεν του ειπα κανα κοσμιτηκο επιθετο. Βγαλτε συμπερασμα τι επαγγελματιες υπαρχουν.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
βρε δημητρη μπορει αυτοσ με τα 65 να εκανε και φραπε... roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif
απατεωνεσ....
Savvasblue
Μου αρεσε το νεο οπλο HF της Omer καθως και η νεα λαβη του Pathos που μου εκατσε πολυ καλα. Οι υπευθηνοι μου ειπαν οτι αναμενεται εντος τους Απριλη να ντεμπουταρει. Τα t******** μπορει να υπολειπονταν λιγο σε φινιρισμα αλλα αν οσα μου ειπαν τα παιδια εκει ισχυουν τοτε δικαιολογειται η φημη τους. Επισης μου αρεσε το ρολογακι Prowler της Immersion αν και δεν συνδεεται με PC. Μεγαλη απογοητευση το περιπτερο του Calich και οχι για λογους εκθεματων . Κατα τ' αλλα καλα ηταν, ειδα αρκετα πραγματακια που θα ηθελα να εχω και πηγα σπιτι με την απορια αν ολα αυτα εχουν νοημα μιας και απο οπλα καλα παμε, απο ψαρια πασχουμε...
george-diver
Μηπως ξερετε μεχρι τι ωρα ειναι σημερα η εκθεση?

Ευχαριστω,
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
akousa oti einai apo 4kai 30 eox 9kai 30mm.
den einaisigouro omos...
Stavros
Ρε παιδιά γιατί σας φαίνετε περίεργο να έχει ο φακός κατάδυσης 65 ευρώ σε μαγαζί για κυνηγετικά?

Πές ότι κοστίζει 5 ευρώ το κομμάτι όταν τον φέρνουν από την ζουαζιλάνδη που τον εισάγουν.
Ο εισαγωγέας έχει μαγαζί - υπαλήλους - διαφημήσεις - λογιστές - τελώνες και φαρισέους : βάλε άλλο ένα τάληρο σε κάθε φακό
10 το σύνολο.
Έχει χονδρική 20 και ο έμπορος το πουλάει λιανική 30 ευρώ....
Αυτά αν μιλάμε για μαγαζί που εμπορεύετε είδη καταδύσεως και είναι τακτικός πελάτης και έχει καλές εκπτώσεις κτλ...αν πάρει τήλ το μαγαζί κυνηγιού και παραγγείλει μια φορα το χρόνο 5 φακούς τότε σιγά που θα πάρει την ίδια έκπτωση με τα εξειδικευμένα καταστήματα...από τους 5 φακούς θα πουλήσει τους 3 σε τίποτα ταλαίπωρους άσχετους που θα έχουν την ατυχία να μπούν πριν πάνε με τον κουμπάρο τους για κάνα χταπόδι τον 15 Αυγουστο. Με τι κέρδος περιμένετε να πουλήσουν αυτούς τους 3 φακούς...? Εμένα να σας πώ το 100% δεν μου ακούγετε περίεργο από τη στιγμή που το προϊόν αυτό αποτελεί ουσιαστικά πάρεργο για το κυνηγομάγαζο...

Μην με παρεξηγείτε δεν υπερασπίζομαι κάθε περίπτωση υπερτιμολόγησης απλά μου φαίνετε λογικό αν πάμε να αγοράσουμει από μαγαζί "γενικού εμπορίου" ή από μαγαζί που δεν ειδικεύετε σε αυτό το είδος τότε θα το αγοράσουμε ακριβότερα. Μου θυμίζει στο κυνήγι αν πάμε να πάρουμε ένα τουφέκι στον διανομέα μια αντιπροσωπείας και σε ένα συνοικιακό μαγαζάκι σε κάποια μικρή πόλη...περιμένουμε να δούμε τις ίδιες τιμές?

Φιλικά Σταύρος
mimisno1
4 - 9.30 απο οτι εγω ξερω.
Omer
έτσι είναι...
seadreamer
Όντως μερικά προ'ι'όντα είχαν παραπάνω στην έκθεση απ'ότι στο internet . Για παράδειγμα εγώ έφαγα το παραμύθι του Calih να δώσω προκαταβολή για την Commando ECO 3,5mm που στο internet έχει 129,5 ευρώ και στην έκθεση 136! Μικρή η διαφορά μεν αλλά διαφορα... Η αιτιολογία για την προκαταβολή ήταν ότι τελέιώνουν οι στολές και πρέπει να την κλείσω αν την θέλω. Μικρό το κακό βέβαια γιατί είχα αποφασίσει έτσι και αλλιώς να την πάρω οπότε τι τώρα τα λεφτά τί μετά.. Απλώς αν όταν πάω να την πάρω από το μαγαζι, αν στο internet έχει ακόμα την ίδια τιμή,θα του την πω!Δεν είναι τα 6,5 ευρώ αλλά το ότι έχω υποσχεθεί πλέον στον εαυτό μου ότι δεν θα δώσω ούτε ΕΝΑ ευρώ γαμ@@@@@κο! Γιατί αν δεν το έχετε καταλαβει σε λίγο καιρό και για να "αεριστούμε" θα πληρώνουμε!!!!Αυτά...
RAYO100
Καλημέρα και απο εμένα.Για δείτε λίγο τις τιμές του omer cayman στο internet (ξέρετε όλοι σε ποιό μαγαζί). dirol.gif Και μετά τσεκάρετε την τιμή του hf 95 στην έκθεση στον βυθό. gun2.gif gun2.gif
RAYO100
Και πιστέψτε με είναι ένα από τα πολλά παραδείγματα που διαπίστωσα!!!!!!!
Γιώργος Δεμέτης
QUOTE(spi_ge @ Mar 19 2007, 08:39 AM) *
Άλλο ένα γεγονός.

Πάρα πολύ καλά τα λες. Μόνο τα είδη κάμπινγκ μπορούσαν να είναι μαζί με τα ψαρικά που έχουν εμμέσως κάποια σχέση
Σταύρος
QUOTE(RAYO100 @ Mar 19 2007, 01:30 PM) *
Καλημέρα και απο εμένα.Για δείτε λίγο τις τιμές του omer cayman στο internet (ξέρετε όλοι σε ποιό μαγαζί). dirol.gif Και μετά τσεκάρετε την τιμή του hf 95 στην έκθεση στον βυθό. gun2.gif gun2.gif

Χίλια τα δίκια σου. Ευτυχώς ο κατάλογος του είχε και τιμές και μπορούμε εύκολα να συγκρίνουμε. Απλά ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. Επίσης ενδιαφέρον έχει το carbon XXONE στην Ιταλία έχει 100 ευρώ λιγότερα και δώρο ΑΛΛΟ ΕΝΑ sporasub!!!!!!
Αυτή είναι μια "lo-fi" έκδοση του κύριου περιεχομένου μας. Για εμφάνιση της πλήρους έκδοσης με περισσότερες πληροφορίες, μορφοποίηση και εικόνες, παρακαλώ κάντε κλίκ εδώ.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.