Greekdivers Magazino Ποτέ χωρίς ζευγάρι Ψ/Τ εμπειρίες Hall of fame Όλες οι Ενότητες Το greekdivers.com είναι η ελληνική πύλη (portal) με θεματολογία επικεντρωμένη στα θέματα θάλασσας, με μια ιδιαίτερη έμφαση στην υποβρύχια δρστηριότητα. Είναι η Πύλη για τον Υποβρύχιο Κόσμο. Είναι η Πύλη της Ελληνικής Υποβρύχιας Κοινότητας (Greek Underwater Community). Τι άλλο είναι το greekdivers.com ? Ελάτε να το ανακαλύψετε μόνοι σας ! Greekdivers.com is the greek portal focused on sea activities with special emphasis to the underwater ones. The Portal to Underwater World. Join us and discover what else greekdivers.com is! Everything about freediving, spearfishing, apnea diving and underwater sports. Τα πάντα για την ελέυθερη κατάδυση, την άπνοια και το υποβρύχιο κυνηγι και σπορ. spearfishing, diving, apnea, greece, dive news, scuba, underwater, skin diving, snorkeling, dive, rebreather, watersports, dive travel, underwater cameras, drysuit, fins, deep diving, wreck diving, freedive, sea, fish, katadisi, katadysi, ypovrixio psarema, υποβρυχιο ψαρεμα,ψαρεμα, psarema, καταδυση, θάλασσα, ψαροτούφεκο, ψαροντούφεκο, sfykth, sfikth, σφυκθ, snorkelling, breath-hold, diving equipment, spearfishing, diving gear, weightbelt, masks, scuba, spearguns, constant weight, first aid, mares, pipin, nolimit, no limit, no-limit, static apnea, dynamic apnea, video, apnea, blue, water, hunting, fin swimming, snorkeling, speargun, blue, fin, tuna, shark, yellow, spearfish, monofin blue water hunting, skin diving, underwater photography, shallow water blackout, nude, skin, divers, deep, dolphin, extreme, samba, υποξια, hypoxia, υπερκαπνια, υποκαπνια, υπεραερισμος
www.greekdivers.com

Καλώς Ηλθατε Επισκέπτη ( Log In | Εγγραφή )

> Δεοντολογία χρήσης

Οταν επικοινωνούμε μέσω του φόρουμ συνήθως απευθυνόμαστε σε άτομα που δεν γνωρίζουμε αλλά και δεν βλέπουμε! Παράλληλα χρησιμοποιούμε τον γραπτό λόγο, ο οποίος δεν έχει την αμεσότητα, τη χροιά της φωνής, αλλά και την έκφραση του προσώπου που διαθέτει ο προφορικός! Κάποιες φορές αυτό ίσως έχει ως αποτέλεσμα τις μεταξύ μας παρεξηγήσεις! Ετσι για την επικοινωνία μέσω Internet έχουν οριστεί μερικοί κανόνες που αποτελούν το Netiquette. Για να διασφαλιστεί η καλή λειτουργία του φόρουμ παραθέτουμε συνοπτικά μερικούς απο αυτούς.

Πρίν αποστείλετε ένα μήνυμα προσέξτε τα εξής:

Παρακαλούμε διαβάστε το πλήρες Netiquette

Reply to this topicStart new topic
> SUZUMAR
MARK II
δημοσίευση Jun 11 2007, 02:32 PM
Post #1

Μέλος

Group: Νέο Μέλος
Αριθμός Μέλους: 5.812
Περιοχή: Νομ/κό Διαμ. Αθηνών
Ονοματεπώνυμο:Γιώργος Μελίσσης

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΥΣΚΩΤΑ SUZUMAR . ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ 3.90 ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΑΡΙΝΑ , ΚΑΙ ΕΝΑ 3.50 ΜΕ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΑΣΤΡΑ . ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΩ , ΥΑΜΑΗΑ 20ΗΡ ΔΙΧΡΟΝΗ . ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ - ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΧ. ΥΑΜ ..
Go to the top of the page

+Quote Post
DjCool
δημοσίευση Jun 27 2007, 07:51 PM
Post #2

Μέλος

Group: Member
Απο: Σαμος - Γλυφαδα
Αριθμός Μέλους: 2.075
Ονοματεπώνυμο:Κολοκοτρωνης Δημητριος

QUOTE(MARK II @ Jun 11 2007, 02:58 PM) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΥΣΚΩΤΑ SUZUMAR . ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ 3.90 ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΑΡΙΝΑ , ΚΑΙ ΕΝΑ 3.50 ΜΕ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΑΣΤΡΑ . ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΩ , ΥΑΜΑΗΑ 20ΗΡ ΔΙΧΡΟΝΗ . ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ - ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΧ. ΥΑΜ ..

Φιλε μου εχω ενα 3,10 SUZUMAR με πολυεστερικη γαστρα και 15αρα μηχανη suzuki (ειναι super και πλαναρει με 3 ατομα και full εξοπλισμο). Εχω βαλει σε ολο το μηκος μοκετα της 3Μ, εχω φτιαξει καθισμα πανω απο το τεποζιτο, ταμπουκι που επανω του εχει ηχεια μπαταρια radio cd φωτα πλευσης και φανο αγκυροβολιας, στην μηχανη εχουν προστεθει υδροπτερυγια και ηλεκτρονικο κυκλωμα με ανορθωτη για να φορτιζει την μπαταρια και με τρευλερ του σταυροπουλου..... Ολα αυτα μπορεις να τα δεις σε φωτογραφιες εδω... και το αγορασα το πασχα. Εχει δουλεψει 5 ωρες και το πουλαω πακετο 4000€ διοτι σημερα πηρα κατι χρηματα που μου χρωστουσαν και εκανα παραγγελια για το AEGEAN 400 του Ιωαννου. Τιμη μαζι με αδειες.

http://www.greekdivers.com/forum/index.php?showtopic=11159

http://www.greekdivers.com/forum/index.php...10954&st=10

Αυτή η δημοσίευση επεξεργάστηκε απο τον/την DjCool: Jun 27 2007, 07:54 PM

+Quote Post
Andreas 1453
δημοσίευση Jun 27 2007, 08:16 PM
Post #3

Μέλος

Αριθμός Μέλους: 3.081
Ονοματεπώνυμο:A.I

QUOTE(DjCool @ Jun 27 2007, 08:17 PM) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Φιλε μου εχω ενα 3,10 SUZUMAR με πολυεστερικη γαστρα και 15αρα μηχανη suzuki (ειναι super και πλαναρει με 3 ατομα και full εξοπλισμο). Εχω βαλει σε ολο το μηκος μοκετα της 3Μ, εχω φτιαξει καθισμα πανω απο το τεποζιτο, ταμπουκι που επανω του εχει ηχεια μπαταρια radio cd φωτα πλευσης και φανο αγκυροβολιας, στην μηχανη εχουν προστεθει υδροπτερυγια και ηλεκτρονικο κυκλωμα με ανορθωτη για να φορτιζει την μπαταρια και με τρευλερ του σταυροπουλου..... Ολα αυτα μπορεις να τα δεις σε φωτογραφιες εδω... και το αγορασα το πασχα. Εχει δουλεψει 5 ωρες και το πουλαω πακετο 4000€ διοτι σημερα πηρα κατι χρηματα που μου χρωστουσαν και εκανα παραγγελια για το AEGEAN 400 του Ιωαννου. Τιμη μαζι με αδειες.

Αν πεσεις στις 2000 πες μου να το παρω αμεσα. 4000 περνω 3,8 me V 30 mariner 2etias.

+Quote Post
DjCool
δημοσίευση Jun 27 2007, 08:23 PM
Post #4

Μέλος

Απο: Σαμος - Γλυφαδα
Αριθμός Μέλους: 2.075
Ονοματεπώνυμο:Κολοκοτρωνης Δημητριος

QUOTE(Andreas 1453 @ Jun 27 2007, 08:42 PM) *
QUOTE(DjCool @ Jun 27 2007, 08:17 PM) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Αν πεσεις στις 2000 πες μου να το παρω αμεσα. 4000 περνω 3,8 me V 30 mariner 2etias.

Φιλε τι να σου πω ... οτι μου εχουν κοστισει ολα πανω απο 5500€!!!!!!!!! τσεκαρε τιμες φουσκωτου και μηχανης απο το site της suzuki marine και κανε εναν προχειρο υπολογισμο. Μιλαμε βεβαια για 2 μηνων μονο φουσκωτο με ολες τις εγγυησεις!!!!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Εκδοση Lo-Fi

Η Ώρα είναι: 23rd October 2014 - 05:23 AM

όροι χρήσης | προσωπικά δεδομένα | βοήθεια | σχετικά με μάς | διαφήμιση | επικοινωνία
- Το greekdivers.com δεν ευθύνεται για το περιεχόμενο που εμφανίζεται στις σελίδες του και προέρχεται από τα μέλη του ή από εξωτερικές πηγές -